C2100A.21.06
General CableGeneral Cable
C2100A.21.06 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2100A.21.06
Kaihanga / Waitohu: General Cable
Whakaahuatanga hua HOOK-UP STRND 24AWG GREEN 1000'
Ngā Rauemi: C2100A.21.06.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2100A.21.06
Tau Wae C2100A.21.06 Kaihanga General Cable
He Rahinga Kei te wātea 4813 pcs Pepa Raraunga C2100A.21.06.pdf
Waea Wire 24 AWG Tuhinga 600V
Raupapa 2100A Ratonga UL Style 1015, ASTM B-33