C2100A.21.10
General CableGeneral Cable
C2100A.21.10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2100A.21.10
Kaihanga / Waitohu: General Cable
Whakaahuatanga hua HOOK-UP STRND 24AWG GRAY 1000'
Ngā Rauemi: C2100A.21.10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2100A.21.10
Tau Wae C2100A.21.10 Kaihanga General Cable
He Rahinga Kei te wātea 1150 pcs Pepa Raraunga C2100A.21.10.pdf
Waea Wire 24 AWG Tuhinga 600V
Raupapa 2100A Ratonga UL Style 1015, ASTM B-33
Ētahi Ingoa C2100-21-10
C2100A-21-10
C2100S-1000
Tae Mahi -20°C ~ 105°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te roa 1000.0' (304.8m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Gray
Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.032" (0.81mm) Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Tae (Whakanoho) Taimana 0.088" (2.24mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 24 AWG Hook-Up Wire 7/32 Gray 600V 1000.0' (304.8m) Whakahaere Tae 7/32