MBRT60020L
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT60020L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT60020L
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 20V 300A 3 TOWER
Ngā Rauemi: MBRT60020L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT60020L
Tau Wae MBRT60020L Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 20V 300A 3 TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4751 pcs Pepa Raraunga MBRT60020L.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 580mV @ 300A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 20V 300A Chassis Mount Three Tower
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3mA @ 20V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 300A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRT600200R
MBRT600200R
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 200V 300A 3 TOWER
I roto i te taonga: 1041 pcs
Tikiake: MBRT600200R.pdf
RFQ
MBRT60020RL
MBRT60020RL
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 20V 300A 3 TOWER
I roto i te taonga: 4804 pcs
Tikiake: MBRT60020RL.pdf
RFQ
MBRT60020
MBRT60020
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 20V 600A 3TOWER