MBRT600150
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT600150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT600150
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 150V 300A 3 TOWER
Ngā Rauemi: MBRT600150.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT600150
Tau Wae MBRT600150 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 300A 3 TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1189 pcs Pepa Raraunga MBRT600150.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 880mV @ 300A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 300A Chassis Mount Three Tower I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 150V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 300A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRT600150R
MBRT600150R
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 150V 300A 3 TOWER