MBRT60020
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT60020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT60020
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 20V 600A 3TOWER
Ngā Rauemi: 1.MBRT60020.pdf2.MBRT60020.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT60020
Tau Wae MBRT60020 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 20V 600A 3TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1241 pcs Pepa Raraunga 1.MBRT60020.pdf2.MBRT60020.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 750mV @ 300A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Ētahi Ingoa MBRT60020GN
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 20V 600A (DC) Chassis Mount Three Tower I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 20V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 600A (DC)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRT60020RL
MBRT60020RL
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 20V 300A 3 TOWER
I roto i te taonga: 4804 pcs
Tikiake: MBRT60020RL.pdf
RFQ
MBRT600200R
MBRT600200R
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 200V 300A 3 TOWER
I roto i te taonga: 1041 pcs
Tikiake: MBRT600200R.pdf
RFQ
MBRT600200
MBRT600200
Tikiake: MBRT600200.pdf
MBRT600150
MBRT600150
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 150V 300A 3 TOWER
Tikiake: MBRT600150.pdf
MBRT60020L
MBRT60020L
Tikiake: MBRT60020L.pdf
MBRT600100R
MBRT600100R
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 100V 600A 3TOWER
Tikiake: MBRT600100R.pdf
MBRT60020R
MBRT60020R
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 20V 600A 3TOWER