MBRT600200
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT600200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT600200
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 200V 300A 3 TOWER
Ngā Rauemi: MBRT600200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT600200
Tau Wae MBRT600200 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 200V 300A 3 TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1241 pcs Pepa Raraunga MBRT600200.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 920mV @ 300A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 300A Chassis Mount Three Tower I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 200V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 300A