MBRT40030
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT40030 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT40030
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 30V 400A 3TOWER
Ngā Rauemi: 1.MBRT40030.pdf2.MBRT40030.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT40030
Tau Wae MBRT40030 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 30V 400A 3TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1569 pcs Pepa Raraunga 1.MBRT40030.pdf2.MBRT40030.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 750mV @ 200A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Ētahi Ingoa MBRT40030GN
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 400A (DC) Chassis Mount Three Tower I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 20V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 400A (DC)