MBRT40035L
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT40035L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT40035L
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 35V 200A 3 TOWER
Ngā Rauemi: MBRT40035L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT40035L
Tau Wae MBRT40035L Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 35V 200A 3 TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4871 pcs Pepa Raraunga MBRT40035L.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 600mV @ 200A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 200A Chassis Mount Three Tower
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3mA @ 35V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRT40035
MBRT40035
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 35V 400A 3TOWER