MBRT40035R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT40035R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT40035R
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 35V 400A 3TOWER
Ngā Rauemi: 1.MBRT40035R.pdf2.MBRT40035R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT40035R
Tau Wae MBRT40035R Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 35V 400A 3TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1251 pcs Pepa Raraunga 1.MBRT40035R.pdf2.MBRT40035R.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 750mV @ 200A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Ētahi Ingoa 1242-1100
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Anode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky, Reverse Polarity 35V 400A (DC) Chassis Mount Three Tower
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 20V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 400A (DC)
Ngā Hua e hāngai ana
MBRT40045
MBRT40045
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 45V 400A 3TOWER
I roto i te taonga: 1162 pcs
Tikiake: MBRT40045.pdf
RFQ
MBRT40035RL
MBRT40035RL
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 35V 200A 3 TOWER
I roto i te taonga: 5889 pcs
Tikiake: MBRT40035RL.pdf
RFQ
MBRT40040L
MBRT40040L
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 40V 200A 3 TOWER
Tikiake: MBRT40040L.pdf
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 35V 400A 3TOWER