MBRT40020
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT40020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT40020
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 20V 400A 3TOWER
Ngā Rauemi: 1.MBRT40020.pdf2.MBRT40020.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT40020
Tau Wae MBRT40020 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 20V 400A 3TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1801 pcs Pepa Raraunga 1.MBRT40020.pdf2.MBRT40020.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 750mV @ 200A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Ētahi Ingoa MBRT40020GN
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 100°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 20V 400A (DC) Chassis Mount Three Tower
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 20V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 400A (DC)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRT40020R
MBRT40020R
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 20V 400A 3TOWER
I roto i te taonga: 1490 pcs
Tikiake: MBRT40020R.pdf
RFQ
MBRT400200R
MBRT400200R
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 200V 200A 3 TOWER
I roto i te taonga: 3511 pcs
Tikiake: MBRT400200R.pdf
RFQ
MBRT40020L
MBRT40020L
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 20V 200A 3 TOWER