MBRT400150
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT400150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT400150
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 150V 200A 3 TOWER
Ngā Rauemi: MBRT400150.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT400150
Tau Wae MBRT400150 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 200A 3 TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2082 pcs Pepa Raraunga MBRT400150.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1 Pair Common Cathode
Tuhinga o mua - Breakdown Three Tower Tere 200A
Raupapa - RoHS Tūnga Bulk
Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) Ko te poari Three Tower
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Waehanga Kaihanga MBRT400150
Whakaahua nui Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 200A Chassis Mount Three Tower Te Whirihoranga Diode 1mA @ 150V
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 200A 3 TOWER I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 880mV @ 200A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 150V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C