MBRT400100R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT400100R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT400100R
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 100V 400A 3TOWER
Ngā Rauemi: 1.MBRT400100R.pdf2.MBRT400100R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT400100R
Tau Wae MBRT400100R Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 100V 400A 3TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1598 pcs Pepa Raraunga 1.MBRT400100R.pdf2.MBRT400100R.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 880mV @ 200A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Ētahi Ingoa 1242-1017
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Anode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky, Reverse Polarity 100V 400A (DC) Chassis Mount Three Tower
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 20V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 400A (DC)