MBRT30045RL
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT30045RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT30045RL
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 45V 150A 3 TOWER
Ngā Rauemi: MBRT30045RL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT30045RL
Tau Wae MBRT30045RL Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 45V 150A 3 TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5831 pcs Pepa Raraunga MBRT30045RL.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 600mV @ 150A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Anode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 45V 150A Chassis Mount Three Tower
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3mA @ 45V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 150A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRT30040R
MBRT30040R
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 40V 300A 3TOWER
I roto i te taonga: 1510 pcs
Tikiake: MBRT30040R.pdf
RFQ
MBRT30045
MBRT30045
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 45V 300A 3TOWER
I roto i te taonga: 1577 pcs
Tikiake: MBRT30045.pdf
RFQ