MBRT30045R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT30045R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT30045R
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 45V 300A 3TOWER
Ngā Rauemi: 1.MBRT30045R.pdf2.MBRT30045R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT30045R
Tau Wae MBRT30045R Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 45V 300A 3TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1518 pcs Pepa Raraunga 1.MBRT30045R.pdf2.MBRT30045R.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 750mV @ 150A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Ētahi Ingoa 1242-1073
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Anode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 45V 300A (DC) Chassis Mount Three Tower
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 20V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 300A (DC)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRT30080
MBRT30080
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 80V 300A 3TOWER
I roto i te taonga: 1593 pcs
Tikiake: MBRT30080.pdf
RFQ
MBRT30045RL
MBRT30045RL
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 45V 150A 3 TOWER