MBRT200200
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT200200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT200200
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 200V 100A 3 TOWER
Ngā Rauemi: MBRT200200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT200200
Tau Wae MBRT200200 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 200V 100A 3 TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2464 pcs Pepa Raraunga MBRT200200.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1 Pair Common Cathode
Tuhinga o mua - Breakdown Three Tower Tere 100A
Raupapa - RoHS Tūnga Bulk
Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) Ko te poari Three Tower
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Waehanga Kaihanga MBRT200200
Whakaahua nui Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 100A Chassis Mount Three Tower Te Whirihoranga Diode 1mA @ 200V
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 200V 100A 3 TOWER I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 920mV @ 100A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRT200100R
MBRT200100R
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 100V 200A 3TOWER
I roto i te taonga: 1840 pcs
Tikiake: MBRT200100R.pdf
RFQ
MBRT20020
MBRT20020
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 20V 200A 3TOWER