MBRT200150
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT200150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT200150
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 150V 100A 3 TOWER
Ngā Rauemi: MBRT200150.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT200150
Tau Wae MBRT200150 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 100A 3 TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2407 pcs Pepa Raraunga MBRT200150.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1 Pair Common Cathode
Tuhinga o mua - Breakdown Three Tower Tere 100A
Raupapa - RoHS Tūnga Bulk
Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) Ko te poari Three Tower
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Waehanga Kaihanga MBRT200150
Whakaahua nui Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 100A Chassis Mount Three Tower Te Whirihoranga Diode 1mA @ 150V
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 100A 3 TOWER I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 880mV @ 100A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 150V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C