MBRT12080
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT12080 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT12080
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 80V 120A 3TOWER
Ngā Rauemi: 1.MBRT12080.pdf2.MBRT12080.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT12080
Tau Wae MBRT12080 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 80V 120A 3TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2017 pcs Pepa Raraunga 1.MBRT12080.pdf2.MBRT12080.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 880mV @ 60A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 80V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Ētahi Ingoa MBRT12080GN
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 120A (DC) Chassis Mount Three Tower
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 20V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 120A (DC)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRT200100
MBRT200100
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 100V 200A 3TOWER
I roto i te taonga: 2449 pcs
Tikiake: MBRT200100.pdf
RFQ
MBRT12080R
MBRT12080R
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 80V 120A 3TOWER