MBRT12045
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT12045 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT12045
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 45V 120A 3TOWER
Ngā Rauemi: 1.MBRT12045.pdf2.MBRT12045.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT12045
Tau Wae MBRT12045 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 45V 120A 3TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2421 pcs Pepa Raraunga 1.MBRT12045.pdf2.MBRT12045.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 750mV @ 60A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Ētahi Ingoa MBRT12045GN
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 120A (DC) Chassis Mount Three Tower
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 20V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 120A (DC)