MBRT20035
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT20035 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT20035
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 35V 200A 3TOWER
Ngā Rauemi: 1.MBRT20035.pdf2.MBRT20035.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT20035
Tau Wae MBRT20035 Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 35V 200A 3TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1681 pcs Pepa Raraunga 1.MBRT20035.pdf2.MBRT20035.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 750mV @ 100A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato Three Tower Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Three Tower Ētahi Ingoa 1242-1103
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 200A (DC) Chassis Mount Three Tower
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 20V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200A (DC)