MBRT20030R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT20030R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRT20030R
Kaihanga / Waitohu: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 30V 200A 3TOWER
Ngā Rauemi: 1.MBRT20030R.pdf2.MBRT20030R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRT20030R
Tau Wae MBRT20030R Kaihanga GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE MODULE 30V 200A 3TOWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2151 pcs Pepa Raraunga 1.MBRT20030R.pdf2.MBRT20030R.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1 Pair Common Anode
Tuhinga o mua - Breakdown Three Tower Tere 200A (DC)
Raupapa - RoHS Tūnga Bulk
Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) Ko te poari Three Tower
Ētahi Ingoa MBRT20030RGN Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Waehanga Kaihanga MBRT20030R Whakaahua nui Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 30V 200A (DC) Chassis Mount Three Tower
Te Whirihoranga Diode 1mA @ 20V Whakaahuatanga DIODE MODULE 30V 200A 3TOWER
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 750mV @ 100A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 30V