ESTW024A0A41Z
GE Critical PowerGE Critical Power
ESTW024A0A41Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESTW024A0A41Z
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 120W
Ngā Rauemi: ESTW024A0A41Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
36 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESTW024A0A41Z
Tau Wae ESTW024A0A41Z Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 120W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2580 pcs Pepa Raraunga ESTW024A0A41Z.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.30" L x 0.90" W x 0.35" H (58.4mm x 22.9mm x 8.9mm)
Raupapa Barracuda™ ESTW024A0A Mana (Watts) 120W
Packaging Tray Paa / Case 8-DIP Module, 1/8 Brick
Ētahi Ingoa 150037205 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
He pai 91.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 24A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 24A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low