ESTW015A0F641Z
GE Critical PowerGE Critical Power
ESTW015A0F641Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESTW015A0F641Z
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 75W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
36 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESTW015A0F641Z
Tau Wae ESTW015A0F641Z Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4311 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 0.90" W x 0.30" H (57.9mm x 22.8mm x 7.6mm)
Raupapa Barracuda™ ESTW015A0A Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 109159942
CC109159942
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 15A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low