ESTW025A0F41Z
GE Critical PowerGE Critical Power
ESTW025A0F41Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESTW025A0F41Z
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 83W
Ngā Rauemi: ESTW025A0F41Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESTW025A0F41Z
Tau Wae ESTW025A0F41Z Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 83W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4479 pcs Pepa Raraunga ESTW025A0F41Z.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 0.90" W x 0.30" H (57.9mm x 22.8mm x 7.6mm)
Raupapa STINGRAY™ ESTW025A0F Mana (Watts) 83W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 109158498
CC109158498
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
He pai 92% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 25A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low