ESTW015A0F41Z
GE Critical PowerGE Critical Power
ESTW015A0F41Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESTW015A0F41Z
Kaihanga / Waitohu: GE Critical Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Ngā Rauemi: ESTW015A0F41Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
36 pcs
72 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESTW015A0F41Z
Tau Wae ESTW015A0F41Z Kaihanga GE Critical Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6653 pcs Pepa Raraunga ESTW015A0F41Z.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 0.90" W x 0.34" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Raupapa STINGRAY™ ESTW015A0F Mana (Watts) 50W
Packaging Tray Paa / Case 8-DIP Module, 1/8 Brick
Ētahi Ingoa 555-1176
CC109158085
Tae Mahi -
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 15A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low