5609-300-L
Hua Hua
Tau Wae: 5609-300-L
Kaihanga / Waitohu: Fluke Electronics
Whakaahuatanga hua PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 30
Ngā Rauemi: 5609-300-L.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 87 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 87 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5609-300-L
Tau Wae 5609-300-L Kaihanga Fluke Electronics
Whakaahuatanga PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 30 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 87 pcs Pepa Raraunga 5609-300-L.pdf
Whakamahi Liquids, Semi Solids Momo Temperature Probe
Aki - Momo Immersion / Penetration, Rounded Raupapa 5609
Rawa Rangi Rawa -328 ~ 1238°F (-200 ~ 670°C) Rauemi Rapu Inconel
Rarangi Tae 11.811" (300.00mm) Pato Momo -
Tae Tae - Ētahi Ingoa 3056859
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Raina Tae 72.000" (1828.80mm) Koinei te Waerenga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Ngā Hua e hāngai ana
5609-400-A
5609-400-A
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 40
I roto i te taonga: 85 pcs
Tikiake: 5609-400-A.pdf
RFQ
5609-400-B
5609-400-B
Kaihanga: Fluke Electronics
I roto i te taonga: 100 pcs
Tikiake: 5609-400-B.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 30