5609-300-B
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5609-300-B
Kaihanga / Waitohu: Fluke Electronics
Whakaahuatanga hua PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 30
Ngā Rauemi: 5609-300-B.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 89 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 89 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5609-300-B
Tau Wae 5609-300-B Kaihanga Fluke Electronics
Whakaahuatanga PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 30 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 89 pcs Pepa Raraunga 5609-300-B.pdf
Whakamahi Liquids, Semi Solids Momo Temperature Probe
Aki - Momo Immersion / Penetration, Rounded Raupapa 5609
Rawa Rangi Rawa -328 ~ 1238°F (-200 ~ 670°C) Rauemi Rapu Inconel
Rarangi Tae 11.811" (300.00mm) Pato Momo -
Tae Tae - Ētahi Ingoa 3056803
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Raina Tae 72.000" (1828.80mm) Koinei te Waerenga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5609-20-L
5609-20-L
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: PROBE SECON. PRT 100 OHM (1/4 X
I roto i te taonga: 72 pcs
Tikiake: 5609-20-L.pdf
RFQ
5609-300-M
5609-300-M
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 30
I roto i te taonga: 113 pcs
Tikiake: 5609-300-M.pdf
RFQ
I roto i te taonga: 87 pcs
Tikiake: 5609-300-L.pdf
5609-300-G
5609-300-G
I roto i te taonga: 90 pcs
Tikiake: 5609-300-G.pdf
5609-20-P
5609-20-P
I roto i te taonga: 74 pcs
Tikiake: 5609-20-P.pdf