5609-300-D
Hua Hua
Tau Wae: 5609-300-D
Kaihanga / Waitohu: Fluke Electronics
Whakaahuatanga hua PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 30
Ngā Rauemi: 5609-300-D.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 112 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 112 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5609-300-D
Tau Wae 5609-300-D Kaihanga Fluke Electronics
Whakaahuatanga PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 30 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 112 pcs Pepa Raraunga 5609-300-D.pdf
Whakamahi Liquids, Semi Solids Momo Temperature Probe
Aki - Momo Immersion / Penetration, Rounded Raupapa 5609
Rawa Rangi Rawa -328 ~ 1238°F (-200 ~ 670°C) Rauemi Rapu Inconel
Rarangi Tae 11.811" (300.00mm) Pato Momo -
Tae Tae - Ētahi Ingoa 3056815
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Raina Tae 72.000" (1828.80mm) Koinei te Waerenga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Ngā Hua e hāngai ana
5609-300-L
5609-300-L
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 30
I roto i te taonga: 87 pcs
Tikiake: 5609-300-L.pdf
RFQ
5609-20-P
5609-20-P
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: PROBE SECON. PRT 100 OHM (1/4 X
I roto i te taonga: 74 pcs
Tikiake: 5609-20-P.pdf
RFQ
5609-300-A
5609-300-A
I roto i te taonga: 85 pcs
Tikiake: 5609-300-A.pdf
5609-300-I
5609-300-I
I roto i te taonga: 91 pcs
Tikiake: 5609-300-I.pdf
5609-300-M
5609-300-M
I roto i te taonga: 113 pcs
Tikiake: 5609-300-M.pdf
5609-300-J
5609-300-J
I roto i te taonga: 109 pcs
Tikiake: 5609-300-J.pdf
5609-300-B
5609-300-B
I roto i te taonga: 89 pcs
Tikiake: 5609-300-B.pdf
5609-300-G
5609-300-G
I roto i te taonga: 90 pcs
Tikiake: 5609-300-G.pdf
I roto i te taonga: 84 pcs
Tikiake: 5609-20-M.pdf
5609-20-S
5609-20-S
I roto i te taonga: 70 pcs
Tikiake: 5609-20-S.pdf
I roto i te taonga: 114 pcs
Tikiake: 5609-300-P.pdf
I roto i te taonga: 72 pcs
Tikiake: 5609-20-L.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel