5609-400-D
Hua Hua
Tau Wae: 5609-400-D
Kaihanga / Waitohu: Fluke Electronics
Whakaahuatanga hua PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 40
Ngā Rauemi: 5609-400-D.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 81 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 81 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5609-400-D
Tau Wae 5609-400-D Kaihanga Fluke Electronics
Whakaahuatanga PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 40 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 81 pcs Pepa Raraunga 5609-400-D.pdf
Whakamahi Liquids, Semi Solids Momo Temperature Probe
Aki - Momo Immersion / Penetration, Rounded Raupapa 5609
Rawa Rangi Rawa -328 ~ 1238°F (-200 ~ 670°C) Rauemi Rapu Inconel
Rarangi Tae 15.748" (400.00mm) Pato Momo -
Tae Tae - Ētahi Ingoa 3056898
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Raina Tae 72.000" (1828.80mm) Koinei te Waerenga Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5609-400-M
5609-400-M
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 40
I roto i te taonga: 86 pcs
Tikiake: 5609-400-M.pdf
RFQ
5609-300-L
5609-300-L
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 30
I roto i te taonga: 87 pcs
Tikiake: 5609-300-L.pdf
RFQ
I roto i te taonga: 113 pcs
Tikiake: 5609-300-M.pdf
5609-400-A
5609-400-A
I roto i te taonga: 85 pcs
Tikiake: 5609-400-A.pdf
5609-400-I
5609-400-I
I roto i te taonga: 98 pcs
Tikiake: 5609-400-I.pdf
5609-300-P
5609-300-P
I roto i te taonga: 114 pcs
Tikiake: 5609-300-P.pdf
5609-400-B
5609-400-B
I roto i te taonga: 100 pcs
Tikiake: 5609-400-B.pdf
I roto i te taonga: 78 pcs
Tikiake: 5609-400-L.pdf
I roto i te taonga: 90 pcs
Tikiake: 5609-400-P.pdf
5609-400-J
5609-400-J
I roto i te taonga: 77 pcs
Tikiake: 5609-400-J.pdf
5609-400-G
5609-400-G
I roto i te taonga: 94 pcs
Tikiake: 5609-400-G.pdf
5609-300-S
5609-300-S
I roto i te taonga: 108 pcs
Tikiake: 5609-300-S.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel