BR1-768-01
Essentra ComponentsEssentra Components
BR1-768-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BR1-768-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BARBED FASTENR 0.768 1000 PCS
Ngā Rauemi: BR1-768-01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BR1-768-01
Tau Wae BR1-768-01 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 525216 pcs Pepa Raraunga BR1-768-01.pdf
Momo Barbed Fastener (2 Piece) Raupapa BR
Raina Rita 0.768" (19.51mm) Taitapa Rivet -
Ētahi Ingoa 21100013
BR1-768-01-ND
BR176801
RPC3535
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kaupapa Tae 0.281" (7.14mm)
Teitei Teitei 0.093" (2.36mm) Head Diameter 0.750" (19.05mm) 3/4"
Rarangi Riki 0.781" ~ 1.375" (19.84mm ~ 34.93mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Barbed Fastener (2 Piece) 0.781" ~ 1.375" (19.84mm ~ 34.93mm) Grip Range Nylon Tae Natural