BR1-488-01BK
Essentra ComponentsEssentra Components
BR1-488-01BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BR1-488-01BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BARBED FASTENR 0.488 1000 PCS
Ngā Rauemi: BR1-488-01BK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BR1-488-01BK
Tau Wae BR1-488-01BK Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 533669 pcs Pepa Raraunga BR1-488-01BK.pdf
Momo Barbed Fastener (2 Piece) Raupapa BR
Raina Rita 0.488" (12.40mm) Taitapa Rivet -
Ētahi Ingoa BR1-488-01BK-ND
RPC3534
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kaupapa Tae 0.281" (7.14mm)
Teitei Teitei 0.093" (2.36mm) Head Diameter 0.750" (19.05mm) 3/4"
Rarangi Riki 0.500" ~ 0.812" (12.70mm ~ 20.62mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Barbed Fastener (2 Piece) 0.500" ~ 0.812" (12.70mm ~ 20.62mm) Grip Range Nylon Tae Black