BR1001SG-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BR1001SG-G
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua BRIDGE RECTIFIER 10A 100V BR8 RO
Ngā Rauemi: BR1001SG-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BR1001SG-G
Tau Wae BR1001SG-G Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga BRIDGE RECTIFIER 10A 100V BR8 RO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117389 pcs Pepa Raraunga BR1001SG-G.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 100V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 5A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato BR-8
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case B-8 Ētahi Ingoa 641-1822
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Single Phase
Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Single Phase Standard 100V Through Hole BR-8 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 10A