BR1-226-01
Essentra ComponentsEssentra Components
BR1-226-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BR1-226-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BARBED FASTENR 0.226 1000 PCS
Ngā Rauemi: BR1-226-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BR1-226-01
Tau Wae BR1-226-01 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 675890 pcs Pepa Raraunga BR1-226-01.pdf
Momo Barbed Fastener (2 Piece) Raupapa BR
Raina Rita 0.226" (5.74mm) Taitapa Rivet -
Ētahi Ingoa 21100010
BR1-226-01-ND
BR122601
RPC3002
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kaupapa Tae 0.281" (7.14mm)
Teitei Teitei 0.093" (2.36mm) Head Diameter 0.750" (19.05mm) 3/4"
Rarangi Riki 0.235" ~ 0.297" (5.97mm ~ 7.54mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Barbed Fastener (2 Piece) 0.235" ~ 0.297" (5.97mm ~ 7.54mm) Grip Range Nylon Tae Natural