B43416C6607A000
Hua Hua
Tau Wae: B43416C6607A000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 600UF 500V SNAP
Ngā Rauemi: B43416C6607A000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43416C6607A000
Tau Wae B43416C6607A000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 600UF 500V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6977 pcs Pepa Raraunga B43416C6607A000.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui -10%, +20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa B43416 Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa B43416C6607A
B43416C6607A-ND
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 600µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In
Te kaha 600µF Nga tono General Purpose