B43415C9498A000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B43415C9498A000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4900UF 360V SOLDER LUG
Ngā Rauemi: B43415C9498A000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
112 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43415C9498A000
Tau Wae B43415C9498A000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 4900UF 360V SOLDER LUG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2749 pcs Pepa Raraunga B43415C9498A000.pdf
Putanga - Kua tohua 360V Te manawanui -10%, +20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.969" Dia (50.00mm)
Raupapa B43415 Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Solder Lug Ētahi Ingoa B43415C9498A
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 100000 Hrs @ 60°C Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.968" (100.80mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4900µF 360V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Solder Lug 100000 Hrs @ 60°C
Te kaha 4900µF Nga tono General Purpose