B43416C3108A000
Hua Hua
Tau Wae: B43416C3108A000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 300V SNAP
Ngā Rauemi: B43416C3108A000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
320 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43416C3108A000
Tau Wae B43416C3108A000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 300V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14888 pcs Pepa Raraunga B43416C3108A000.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Te manawanui -10%, +20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa B43416 Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa B43416C3108A
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Life @ Temp. 100000 Hrs @ 60°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 300V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 100000 Hrs @ 60°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose