B43416C9567A000
Hua Hua
Tau Wae: B43416C9567A000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 560UF -10,20% 360V SNAP
Ngā Rauemi: B43416C9567A000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
320 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B43416C9567A000
Tau Wae B43416C9567A000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 560UF -10,20% 360V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 14431 pcs Pepa Raraunga B43416C9567A000.pdf
Putanga - Kua tohua 360V Te manawanui -10%, +20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa B43416 Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa B43416C9567A
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Life @ Temp. 100000 Hrs @ 60°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 360V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 100000 Hrs @ 60°C
Te kaha 560µF Nga tono General Purpose