B41795A8108Q001
Hua Hua
Tau Wae: B41795A8108Q001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 63V THROUGH HOLE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41795A8108Q001
Tau Wae B41795A8108Q001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 63V THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25508 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa B41795 Ripple Current @ High Frequency 3.6A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tray Paa / Case Radial, Can - Mounting Ring - 4 Lead
Ētahi Ingoa B41795A8108Q 1
B41795A8108Q 1
B41795A8108Q1
B41795A8108Q1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.364" (9.25mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 54 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.535" (39.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Mounting Ring - 4 Lead 100 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 1000µF Nga tono Automotive