B41793A9108Q001
Hua Hua
Tau Wae: B41793A9108Q001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 100V THRU HOLE
Ngā Rauemi: B41793A9108Q001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3168 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41793A9108Q001
Tau Wae B41793A9108Q001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 100V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20596 pcs Pepa Raraunga B41793A9108Q001.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.827" Dia (21.00mm)
Raupapa B41793 Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tray Paa / Case Radial, Can - Mounting Ring - 4 Lead
Ētahi Ingoa B41793A9108Q 1
B41793A9108Q 1
B41793A9108Q1
B41793A9108Q1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.423" (10.75mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 43 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.929" (49.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 85 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Mounting Ring - 4 Lead 85 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 1000µF Nga tono Automotive