B41792A5687Q001
Hua Hua
Tau Wae: B41792A5687Q001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 25V THROUGH HOLE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B41792A5687Q001
Tau Wae B41792A5687Q001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 25V THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41884 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui -10%, +30%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.472" Dia (12.00mm)
Raupapa B41792 Ripple Current @ High Frequency 1.95A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tray Paa / Case Radial, Can - Mounting Ring - 4 Lead
Ētahi Ingoa B41792A5687Q 1
B41792A5687Q 1
B41792A5687Q1
B41792A5687Q1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.246" (6.25mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 155 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 250 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Mounting Ring - 4 Lead 250 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 680µF Nga tono Automotive