BXM-24RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BXM-24RED
Kaihanga / Waitohu: E-Z-Hook
Whakaahuatanga hua TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
Ngā Rauemi: BXM-24RED.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BXM-24RED
Tau Wae BXM-24RED Kaihanga E-Z-Hook
Whakaahuatanga TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 22121 pcs Pepa Raraunga BXM-24RED.pdf
Waea Wire 22 AWG Putanga - Kua tohua 1000V (1kV)
Momo Patch Cord Tikanga Whakatikatika Non Stackable
Raupapa E-Z-MICRO-HOOK™ XM Ratonga -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 24.0" (609.60mm) Banana Plug, Single To Micro Hook Patch Cord 1000V (1kV) Whakatauranga onamata 2.5A
Tuhinga 1 Lead, Red Whirihoranga Banana to Grabber, Hook
Raina Tae 24.0" (609.60mm) Hononga Tuarua Micro Hook
Hononga Tuatahi Banana Plug, Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BXM-18BLK
BXM-18BLK
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 18"
I roto i te taonga: 22656 pcs
Tikiake: BXM-18BLK.pdf
RFQ
BXM4N
BXM4N
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
I roto i te taonga: 373 pcs
Tikiake: BXM4N.pdf
RFQ
BXM-36-S
BXM-36-S
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: TEST LEAD BANANA/GRAB 36" SET/10