BXM-18RED
E-Z-HookE-Z-Hook
BXM-18RED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BXM-18RED
Kaihanga / Waitohu: E-Z-Hook
Whakaahuatanga hua TEST LEAD BANANA TO GRABBER 18"
Ngā Rauemi: 1.BXM-18RED.pdf2.BXM-18RED.pdf3.BXM-18RED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BXM-18RED
Tau Wae BXM-18RED Kaihanga E-Z-Hook
Whakaahuatanga TEST LEAD BANANA TO GRABBER 18" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24354 pcs Pepa Raraunga 1.BXM-18RED.pdf2.BXM-18RED.pdf3.BXM-18RED.pdf
Waea Wire 22 AWG Putanga - Kua tohua 1000V (1kV)
Momo Patch Cord Tikanga Whakatikatika Non Stackable
Raupapa E-Z-MICRO-HOOK™ XM Ratonga -
Ētahi Ingoa 461-1045
BXM-18 RED
BXM18RED
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Rauemi - Whakangungu Poly-Vinyl Chloride (PVC) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 18.0" (457.20mm) Banana Plug, Single To Micro Hook Patch Cord 1000V (1kV)
Whakatauranga onamata 2.5A Tuhinga 1 Lead, Red
Whirihoranga Banana to Grabber, Hook Raina Tae 18.0" (457.20mm)
Hononga Tuarua Micro Hook Hononga Tuatahi Banana Plug, Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BXM-18R/B
BXM-18R/B
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: TEST LEAD BANANA/GRAB 18" SET/2
I roto i te taonga: 10296 pcs
Tikiake: BXM-18R/B.pdf
RFQ
BXM-36RED
BXM-36RED
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
I roto i te taonga: 17243 pcs
Tikiake: BXM-36RED.pdf
RFQ
BXM-36-S
BXM-36-S
Whakaahuatanga: TEST LEAD BANANA/GRAB 36" SET/10