BXM-36RED
E-Z-HookE-Z-Hook
BXM-36RED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BXM-36RED
Kaihanga / Waitohu: E-Z-Hook
Whakaahuatanga hua TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
Ngā Rauemi: 1.BXM-36RED.pdf2.BXM-36RED.pdf3.BXM-36RED.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BXM-36RED
Tau Wae BXM-36RED Kaihanga E-Z-Hook
Whakaahuatanga TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 17243 pcs Pepa Raraunga 1.BXM-36RED.pdf2.BXM-36RED.pdf3.BXM-36RED.pdf
Waea Wire 22 AWG Putanga - Kua tohua 1000V (1kV)
Momo Patch Cord Tikanga Whakatikatika Non Stackable
Raupapa E-Z-MICRO-HOOK™ XM Ratonga -
Ētahi Ingoa 461-1048
BXM RED
BXM-36 RED
BXM-RED
Rauemi - Whakangungu Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 36.0" (914.40mm) Banana Plug, Single To Micro Hook Patch Cord 1000V (1kV) Whakatauranga onamata 2.5A
Tuhinga 1 Lead, Red Whirihoranga Banana to Grabber, Hook
Raina Tae 36.0" (914.40mm) Hononga Tuarua Micro Hook