BXM-12RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BXM-12RED
Kaihanga / Waitohu: E-Z-Hook
Whakaahuatanga hua TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12"
Ngā Rauemi: BXM-12RED.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BXM-12RED
Tau Wae BXM-12RED Kaihanga E-Z-Hook
Whakaahuatanga TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 17922 pcs Pepa Raraunga BXM-12RED.pdf
Waea Wire 22 AWG Putanga - Kua tohua 1000V (1kV)
Momo Patch Cord Tikanga Whakatikatika Non Stackable
Raupapa E-Z-MICRO-HOOK™ XM Ratonga -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 12.0" (304.80mm) Banana Plug, Single To Micro Hook Patch Cord 1000V (1kV) Whakatauranga onamata 2.5A
Tuhinga 1 Lead, Red Whirihoranga Banana to Grabber, Hook
Raina Tae 12.0" (304.80mm) Hononga Tuarua Micro Hook
Hononga Tuatahi Banana Plug, Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BXM-36RED
BXM-36RED
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
I roto i te taonga: 17243 pcs
Tikiake: BXM-36RED.pdf
RFQ
BXM-18-S
BXM-18-S
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: TEST LEAD BANANA/GRAB 18" SET/10