ZXMS6004SGTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMS6004SGTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMS6004SGTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 1.3A SOT223
Ngā Rauemi: ZXMS6004SGTA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMS6004SGTA
Tau Wae ZXMS6004SGTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 1.3A SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 149443 pcs Pepa Raraunga ZXMS6004SGTA.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3.3V, 5V Ngaohihi - Tae 60V (Max)
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223
Raupapa Automotive, AEC-Q101, INTELLIFET® Roto I (Tono) 350 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA Momo putanga N-Channel
Whirihoranga Whakaputa Low Side Ētahi Ingoa ZXMS6004SGTATR
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Tau o nga Hua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 38 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Atanga On/Off
Momo Input Non-Inverting Ngā āhuatanga Auto Restart
Tiaki Whakamutunga Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Nama - Whakaputa (Max) 1.3A