ZXMS6004DT8QTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMS6004DT8QTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMS6004DT8QTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC LOW SIDE DRIVER
Ngā Rauemi: ZXMS6004DT8QTA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMS6004DT8QTA
Tau Wae ZXMS6004DT8QTA Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 99841 pcs Pepa Raraunga ZXMS6004DT8QTA.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3.3V, 5V Ngaohihi - Tae 60V (Max)
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato SM8
Raupapa Automotive, AEC-Q101, INTELLIFET® Roto I (Tono) 350 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-223-8 Momo putanga N-Channel
Whirihoranga Whakaputa Low Side Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o nga Hua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Atanga On/Off Momo Input Non-Inverting
Nama - Whakaputa (Max) 1.2A