ZXMS6004N8-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMS6004N8-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMS6004N8-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 1.3A S08
Ngā Rauemi: ZXMS6004N8-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMS6004N8-13
Tau Wae ZXMS6004N8-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 1.3A S08 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 215946 pcs Pepa Raraunga ZXMS6004N8-13.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3.3V, 5V Ngaohihi - Tae 60V (Max)
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO
Raupapa INTELLIFET® Roto I (Tono) 350 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga N-Channel
Whirihoranga Whakaputa Low Side Ētahi Ingoa ZXMS6004N8-13DITR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o nga Hua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 38 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga On/Off
Momo Input Non-Inverting Ngā āhuatanga Auto Restart
Tiaki Whakamutunga Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Nama - Whakaputa (Max) 1.3A