ZXMS6005DGQTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMS6005DGQTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMS6005DGQTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC LOW SIDE DRIVER
Ngā Rauemi: ZXMS6005DGQTA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMS6005DGQTA
Tau Wae ZXMS6005DGQTA Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 108862 pcs Pepa Raraunga ZXMS6005DGQTA.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3.3V, 5V Ngaohihi - Tae 60V (Max)
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223
Raupapa Automotive, AEC-Q101, INTELLIFET® Roto I (Tono) 150 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA Momo putanga N-Channel
Whirihoranga Whakaputa Low Side Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Atanga On/Off Momo Input Non-Inverting
Nama - Whakaputa (Max) 2A