ZXMP10A18GTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMP10A18GTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMP10A18GTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 100V 2.6A SOT223
Ngā Rauemi: ZXMP10A18GTA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMP10A18GTA
Tau Wae ZXMP10A18GTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 100V 2.6A SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 82087 pcs Pepa Raraunga ZXMP10A18GTA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 2.8A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2W (Ta) Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA Ētahi Ingoa ZXMP10A18GDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1055pF @ 50V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 26.9nC @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 100V 2.6A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount SOT-223
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2.6A (Ta)