ZXMP10A17GQTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMP10A17GQTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMP10A17GQTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 100V SOT223
Ngā Rauemi: ZXMP10A17GQTA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMP10A17GQTA
Tau Wae ZXMP10A17GQTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 100V SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115084 pcs Pepa Raraunga ZXMP10A17GQTA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 1.4A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA Ētahi Ingoa ZXMP10A17GQTA-ND
ZXMP10A17GQTADITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 424pF @ 50V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 10.7nC @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 100V 2.4A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount SOT-223
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2.4A (Ta)