ZXMP10A17E6TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMP10A17E6TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMP10A17E6TA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 100V 1.3A SOT23-6
Ngā Rauemi: ZXMP10A17E6TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMP10A17E6TA
Tau Wae ZXMP10A17E6TA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 100V 1.3A SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 222995 pcs Pepa Raraunga ZXMP10A17E6TA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-26
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 1.4A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.1W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Ētahi Ingoa ZXMP10A17E6TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 424pF @ 50V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 6.1nC @ 5V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 100V 1.3A (Ta) 1.1W (Ta) Surface Mount SOT-26
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.3A (Ta)